Domov Novinky Apple vyrobí smartfón s ohnutým displejom

Apple vyrobí smartfón s ohnutým displejom

Zdielať

Apple_LogoPo tom čo Samsung a LG predstavili smartfóny, ktoré sú s ohnutým displejom sa objavili najnovšie informácie o tom, že aj spoločnosť Apple pripravuje zariadenie s ohnutým displejom.

Je známe, že spoločnosť Apple príde s väčším displejom – 4,7 poprípade 5,5 palcovým a teraz sa objavili informácie, že bude mierne ohnutý. Taktiež sa pracuje na citlivosti displeja, ktorý rozozná akým tlakom na displej pôsobíte. Táto technológia ešte nieje celkom vyvinutá a tak je otázne či sa objaví na tomto pripravovanom smartfóne. Tento nový dizajn by podľa zdrojov mohol byť predstavený niekedy počas jesene 2014.

Zdroj: Bloomberg

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Lenovo IdeaPad U430 Touch
Nasledujúci článokGooPhone má vlastné smarthodinky
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno