Domov Novinky Apple popiera spoluprácu s NSA

Apple popiera spoluprácu s NSA

Zdielať

appleJednou z veľkých otázok roku 2013 je digitálny dozor NSA. Mnoho technologických spoločností sú ovplyvnené, vrátane Apple, ako nemecký časopis Der Spiegel napísal len nedávno.

Apple reagoval na obvinenia a hovorí, že spoločnosť nikdy nepracovala s NSA. Firma sľubuje, že preskúma všetky správy o zraniteľnosti svojich zariadení a bude chrániť svojich zákazníkov pred útokmi, “bez ohľadu na to, kto je za nimi.”

Tu je úplné stanovisko Apple: “Apple nikdy nepracoval s NSA na vytvorení zadných dvierok do niektorého z našich produktov, vrátane iPhone. Navyše sme si boli vedomí tohto údajného NSA programu zameraného na naše výrobky. Staráme sa hlboko o súkromie a bezpečnosť našich zákazníkov. Náš tím neustále pracuje, aby naše výrobky boli ešte bezpečnejšie, a robíme to ľahko pre zákazníkov, aby ich softvér bol aktuálny s najnovšími vylepšeniami. Kedykoľvek počujeme o oslavujúcom zabezpečení Apple, sme dôkladne preskúmali a prijali sme vhodné opatrenia na ochranu našich zákazníkov. Budeme aj naďalej využívať svoje zdroje, aby sme zostali pred zlými hackermi a brániť našich zákazníkov z bezpečnostných útokov, bez ohľadu na to, kto je za nimi.”

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung Galaxy Grand Neo s 5 palcovým displejom
Nasledujúci článokiPhone 6 príde zrejme v dvoch veľkostiach
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno