Domov Novinky Apple iPhone 6 údajne príde so živicovími šošovkami

Apple iPhone 6 údajne príde so živicovími šošovkami

Zdielať

ASTON zivicove sosovkySprávy, ktoré sa šíria hovoria o tom, že Apple iPhone 6 bude mať znova 8 MPx fotoaparát, aj keď niektorí by boli za vyššie rozlíšenie fotoaparátu. Teraz sa objavila časť správy od obra elektroniky e-Tailer JD, ktorý vyhlasoval, že budúci iPhone bude mať minimálne 10 MPx fotoaparát.

Nielen to, že senzor je nový, ale tiež kamerová jednotka bude mať veľmi širokú f/1.8 clonu a údajne bude podporovať výmenné živicové šošovky. Tieto šošovky majú už podaný patent, sú údajne vyrobené japonskou JSR a majú viac odtieňov filtrovania svetla cez priehľadnú živicu. Spoločnosť poskytuje nasledujúce stručné vysvetlenie o jeho vlastnostiach: “Arton má lepšie optické vlastnosti, rozmerovú stálosť transparentné živice (cyklická olefín živica) s vysokou odolnosťou proti svetlu. Arton je jedným zo živíc, ktoré sú najvhodnejšie pre optické aplikácie, ako sú optické filmy svetelne vodiacich dosiek, optické šošovky, atď.”

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokHTC pravdepodobne vyrobí Nexus tablet
Nasledujúci článokNa trh prišla Sapphire Radeon R7 250X
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno