Domov Novinky Apple dnes predstavilo službu Apple Music TV. Konkuruje MTV!

Apple dnes predstavilo službu Apple Music TV. Konkuruje MTV!

Zdielať

Technologický gigant útočí do ďalších sfér. Najnovšie využil dve platformy a vytvoril “internetovú televíziu” s názvom Apple Music TV.

24 hodín denne na nej budú bežať hudobné videá, živé vystúpenia a ďalšie relácie. Dostupnosť sa zatiaľ vzťahuje len na USA. Táto správa nás veľmi prekvapila. Apple neavizovalo podobné plány v rámci rozvoja služby Apple TV a Apple Music. Ich dnešné spojenie ale dáva zmysel a konkuruje iným hudobným televíziám, ako napríklad legendárnej MTV. Všetko by malo fungovať v oboch appkách (Apple TV a Apple Music). Používateľ si bude môcť pustiť 24-hodinové vysielanie s videoklipmi, koncertami, živými prenosmi a podobným obsahom.

Aj keď to má (zatiaľ) fungovať len v rámci USA, veríme, že kompetentní rozšíria pôsobisko aj do iných krajín. Nová služba začala práve dnes a spustila zoznam 100 najlepších skladieb v aktuálnom hudobnom rebríčku (USA). Firma prezradila, že každý týždeň uvedie nové hudobné video a diváci sa môžu tešiť na rozhlasového DJ, Zana Lowea, ktorý bude robiť rozhovory so spevákmi, hudobníkmi a podobne.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno