Domov Novinky Android 4.3 Jelly Bean pre modely smartfónov Sony Xperia

Android 4.3 Jelly Bean pre modely smartfónov Sony Xperia

Zdielať

Sony android 4.3Pred nedávnom sme Vás informovali o tom, že spoločnosť Sony testuje Android 4.3 pre ďalšie zariadenia ako Xperia SP, Xperia T, Xperia TX a Xperia V. Dnes je potvrdený už aj dátum vypustenia aktualizácie. Majitelia zariadení Sony Xperia SP , Xperia T , Xperia TX a Xperia V netrpezlivo čakajú na aktualizáciu Android 4.3 Jelly Bean a Sony uvoľnilo ďalšie informácie.

Výsledkom je, že spoločnosť  Sony oznámila na jednom zo svojich Twitter účtov, že v súčasnej dobe prebieha záverečná príprava a začne vypúšťať aktualizáciu koncom januára a začiatkom februára. Aktualizácia bude zahájená v rôznych časoch pre všetky regióny. Sony Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR a Tablet Z už aktualizáciu na Android 4.3 Jelly Bean dostali, ale už sa čaká na ich súrodencov, ale teraz je už čakanie takmer u konca. Aktualizácia prináša rôzne zmeny a ďalšie funkcie.

Sony Twitter

Rovnako ako pre tých, ktorí čakajú na Android 4.4 Kitkat – nemáme žiadne nové informácie. V novembri, spoločnosť uviedla, že Xperia Z , Xperia ZL, Xperia Z1, Xperia Z Ultra a Xperia Tablet Z bude vo poradí, ktorý dostane aktualizáciu.

Zdroj: Twitter

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: GoClever Fone 450
Nasledujúci článokASRock Z87 Extreme9/ac: ocenenie od Tom’s Hardware
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno