Domov Novinky Android 4.3 Jelly Bean pre modely smartfónov Sony Xperia

Android 4.3 Jelly Bean pre modely smartfónov Sony Xperia

Zdielať

Sony android 4.3Pred nedávnom sme Vás informovali o tom, že spoločnosť Sony testuje Android 4.3 pre ďalšie zariadenia ako Xperia SP, Xperia T, Xperia TX a Xperia V. Dnes je potvrdený už aj dátum vypustenia aktualizácie. Majitelia zariadení Sony Xperia SP , Xperia T , Xperia TX a Xperia V netrpezlivo čakajú na aktualizáciu Android 4.3 Jelly Bean a Sony uvoľnilo ďalšie informácie.

Výsledkom je, že spoločnosť  Sony oznámila na jednom zo svojich Twitter účtov, že v súčasnej dobe prebieha záverečná príprava a začne vypúšťať aktualizáciu koncom januára a začiatkom februára. Aktualizácia bude zahájená v rôznych časoch pre všetky regióny. Sony Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR a Tablet Z už aktualizáciu na Android 4.3 Jelly Bean dostali, ale už sa čaká na ich súrodencov, ale teraz je už čakanie takmer u konca. Aktualizácia prináša rôzne zmeny a ďalšie funkcie.

Sony Twitter

Rovnako ako pre tých, ktorí čakajú na Android 4.4 Kitkat – nemáme žiadne nové informácie. V novembri, spoločnosť uviedla, že Xperia Z , Xperia ZL, Xperia Z1, Xperia Z Ultra a Xperia Tablet Z bude vo poradí, ktorý dostane aktualizáciu.

Zdroj: Twitter