Domov Návody Ako zmeniť názov zoznamu skladieb v Spotify?

Ako zmeniť názov zoznamu skladieb v Spotify?

Zdielať

Premenujte svoje zoznamy skladieb v niekoľkých rýchlych krokoch.

Základom zoznamu skladieb sú skladby, ale rovnako dôležitý môže byť aj ich názov. Nielenže uľahčuje nájdenie konkrétneho zoznamu skladieb, ale zároveň vystihuje podstatu každej skladby starostlivo zaradenej do rotácie. Mal by byť chytľavý, ale hlboký. Opisný, ale výstižný. Jedinečný názov môže byť vynikajúcim spôsobom, ako presvedčiť ostatných, aby klikali na používateľove verejné zoznamy, alebo uľahčiť vyhľadávanie v službe Google Home či iných inteligentných reproduktoroch. Personalizované zoznamy skladieb v službe Spotify sú vynikajúce, ale ich všeobecné názvy sú zabudnuteľné a niekedy príliš podobné názvom iných zoznamov skladieb. Premenovanie týchto zoznamov skladieb je ideálny spôsob, ako zabrániť tomu, aby sa navždy stratili, alebo aspoň zabrániť kričaniu na inteligentný reproduktor, keď neprehráva správny zoznam.

Pomenovanie zoznamu skladieb môže byť náročné; ak nevyniká tak, ako ste zamýšľali, možno je čas ho zmeniť. Ale nebojte sa; zmena názvu zoznamu skladieb v službe Spotify je jednoduchá. Keď už máte svoj názov premyslený, postupujte podľa týchto krokov.

Ako zmeniť názov zoznamu skladieb Spotify
Ak chcete zmeniť názov spoločného zoznamu skladieb, musíte byť jeho vlastníkom. Ak ste len prispievateľom, nebudete môcť zmeniť názov, popis ani obrázok.

  1. Ťuknite na položku Vaša knižnica v pravom dolnom rohu domovskej obrazovky služby Spotify.
  2. V hornej časti obrazovky ťuknite na položku Zoznamy skladieb.
  3. Prejdite nadol a ťuknite na zoznam skladieb, ktorý chcete premenovať.
  4. Ťuknite na trojtlačidlovú ponuku pod miniatúrnym obrázkom zoznamu skladieb.
  5. Vo vyskakovacej ponuke ťuknite na položku Upraviť zoznam skladieb.
  6. Ťuknite na názov zoznamu skladieb.
  7. Zadajte nový názov. Môžete tiež ťuknúť na položku Pridať popis a pridať krátky popis zoznamu skladieb.
  8. Klepnite na Uložiť v pravom hornom rohu obrazovky.

To je všetko! Máte jedinečný názov, ktorý vynikne a dá sa ľahko nájsť. Po premenovaní zoznamu skladieb ho možno budete chcieť vyskúšať s domácimi reproduktormi, alebo slúchadlami. Smelo do toho 🙂

Zdroj