Domov Návody Ako možno nájsť zľavy v obchode Google Play?

Ako možno nájsť zľavy v obchode Google Play?

Zdielať

Viacerí fanúšikovia sa pýtajú, ako nájsť zľavy na vybrané aplikácie alebo hry v Google Play Store. V obchode nie je žiadna špeciálna sekcia na práve prebiehajúce zľavy, tento „problém“ sa ale dá vyriešiť aplikáciami, ktoré sa špecializujú na vyhľadávanie zliav v tomto obchode obchode. My sme otestovali tri aplikácie, ktoré vyhľadávajú takéto zľavy a spoločne sa pozrieme na to, ktorá z nich je najlepšia.

Google Play Logo

Aplikácie sme testovali niekoľko týždňov, aby sme zistili, či ukazujú správne a aktuálne zľavy. Občas sa stalo každej aplikácii, že ukáže nesprávnu cenu, ktorá sa však od Google Play odlišuje len o pár centov. To sa stávalo ale len výnimočne. Ak radi nakupujete a chcete nejaké to euro ušetriť, odporúčame nainštalovať si aplikácie, ktoré sú na prvých dvoch priečkach.

1. AppZapp

Táto aplikácia ponúka najväčšiu možnosť prispôsobenia hľadania zliav, tým vám nájde aj najviac výsledkov aktuálne prebiehajúcich zliav. Môžete si upraviť hľadanie od počtu stiahnutí, hodnotení a aj od výšky zliav. Pokiaľ hľadáte aplikácie aj od neznámych vývojárov, ktorí nedosahujú vysoké čísla v počte stiahnutí svojich aplikácii, AppZapp dokáže nájsť aj takéto zľavy.

AppZapp

2. AppSales

Táto aplikácia neponúka také možnosti úprav hľadania ako aplikácia na 1. mieste. V tejto je minimálna zľava z ceny 25% a od počtu stiahnutí minimálne 100. Na druhej strane je krajšie spracovaná a ponúka vždy najaktuálnejšie zľavy z hier a aplikácii, ktoré sú obmieňané denne. Aplikácia obsahuje reklamy, ale ak sa stanete prémiovým členom za sumu 2,95 eura na rok, reklamy zmiznú a podporíte tak vývojárov.

AppSales

3. Best App Sale

Túto aplikáciu sme pôvodne chceli umiestniť na prvé miesto, ale o zlatú priečku prišla z dôvodu veľkého množstva otravných reklám a reklamných videí. Tvorcovia tam naozaj dali také množstvo reklám, že pri každom ťuknutí prstom na displej sa buď prehrá video, alebo vyskočí reklama. Na druhej strane, aplikácia je veľmi dobrá, čo sa týka množstva zliav, nájdeme tu totiž zľavy aj na hry zo Steamu, PSN, XBOX, GOG, Originu, Bundles, Nintenda či Desura.

Bestappsale