Domov Novinky AirLive predstavil inteligentnú kameru Smart Cube 300W

AirLive predstavil inteligentnú kameru Smart Cube 300W

Zdielať

AirLive oznámil uvedenie svojej novej inteligentné 3MPx bezdrôtové IP kamery s označením SmartCube 300W (SC-300W). SmartCube je vybavená rôznymi chytrými funkcionalitami, ako napríklad počítanie zákazníkov, ktorí prišli do obchodu, meria aj teplotu a vlhkosť prostredia. Vďaka režimu DoorCAM s riaditeľnou obojsmernou zvukovou signalizáciou je SmartCube 300W vhodná pre riadenie malých predajní alebo stráženie domov.

SmartCube_300W-s_03
V dnešnej dobe sa malí obchodníci snažia maximálne znížiť náklady a často pracujú dlho a ďaleko od domu. Preto by uvítali možnosť vzdialene spravovať a kontrolovať, čo sa v ich predajni alebo doma deje. AirLive SmatCube 300W je efektívna voľbou pre riadenie obchodu a domáceho zabezpečenia.

SmartCube_300W-s_02
AirLive SmartCube 300W pozdravia zákazníka, keď vstúpi do obchodu. Vďaka vstavanej funkcii IVS vie rozoznať tváre osôb, spočítať ich a podľa nastaviteľných kritérií zasielať reporty. Majiteľ obchodíku tak má prehľad o každodennom počtu zákazníkov. SmartCube 300W možno navyše použiť aj v miestach, kde teplota i vlhkosť hrajú dôležitú úlohu. Napríklad v hotelových halách, škôlkach, potravinárskom priemysle, vo vínnych pivniciach, v predajniach drogérie, nemocniciach, obchodoch s elektronikou a pod.

SmartCube_300W_1s_01
Pre ochranu domácností je kamera vybavená PIR senzorom, ktorý detekuje akýkoľvek pohyb a posiela oznámenia do vášho inteligentného telefónu. Vďaka dvernému módu DoorCAM s obojsmerným audiom môžete skontrolovať akúkoľvek udalosť a konverzovať kdekoľvek a kedykoľvek tým najjednoduchším spôsobom. 3Mpix IP kamera s podporou aj rozlíšenie 1080 a 720 obrazových bodov. Informuje vás o situácii 24 hodín denne, vaša domácnosť je s ňou bezpečnejšie a múdrejší.

Zdroj: TS AirLive