Domov Novinky Adobe vydáva Photoshop Express pre Windows Phone

Adobe vydáva Photoshop Express pre Windows Phone

Zdielať

Windows phoneAdobe vydalo bezplatný nástroj pre úpravu fotografií Photoshop Express pre operačný systém Windows Phone. Dlhšiu dobu je už mobilná aplikácia dostupná pre Android a iOS. Teraz sa však dostáva aj na operačný systém Windows Phone.

Ponúkané funkcie ani predajné stratégie sa nezmenili. To znamená, že veľkú časť funkcií získate zdarma, za niektoré pokročilejšie ale budete musieť zaplatiť formou mikrotransakcií priamo v aplikácii. Adobe Photoshop Express na výbornú zvláda všetky základné úpravy fotografií, ako napríklad orezávanie, narovnávanie, otáčanie, preklápanie, ale aj zmenu expozície, kontrastu, jasnosti či živosti farieb. K dispozícii je tiež nástroj pre odstránenie efektu červených očí.

Photoshop Express

Ak nemáte čas si pohrávať s úpravou fotografie, ponúka Adobe Photoshop Express možnosť automatického vylepšenia. Jedným kliknutím tak aplikácie môže vylepšiť jas, expozíciu a tiene vášho snímky. Podobne jednoduché je aj aplikovanie pôsobivých filtrov, ktorých je v bezplatnej verzii viac ako dvadsať.

V prípade, že by vám ponuka filtrov nestačila, môžete si cez in-app nákupy za asi 60 Sk dokúpiť balíček Adobe Looks Pack obsahujúci ďalšie dvadsiatku filtrov. K dispozícii je tiež balík Adobe Noise Reduction Pack, ktorý obsahuje nástroje pre minimalizáciu nežiaduce zrnitosti a šumu vo fotografiách.

Upravené fotografie je možné rovno zdieľať napríklad na Facebooku či Instagramu. Adobe Photoshop Express rozhodne stojí za vyskúšanie, a to predovšetkým vďaka tomu, že veľká časť funkcií je k dispozícii zadarmo. Stahovať ho môžete TU.

Zdroj: WPCentral