Domov Novinky Acer prináša tenký smartfón Liquid Jade Z

Acer prináša tenký smartfón Liquid Jade Z

Zdielať

Spoločnosť Acer, ktorá sa snaží presadiť aj na trhu so smartfónmi, sa uchádza o priazeň najnovším kúskom, ktorý sa zaraďuje do strednej triedy. Hoci sa podobá na staršie modely, prináša nové technológie aj do nižšej cenovej kategórie.

Acer Liquid Jade Z 01

Smartfón ponúkne 5“ IPS displej s HD rozlíšením, ktorý je chránený ochranným sklíčkom Corning Gorilla Glass 3 a ponúkne aj technológiu Zero Air Gap, ktorá má eliminovať nežiadúce odlesky. Výrobca vsadil na štvorjadrový 64-bitový procesor MediaTek s podporou LTE.

Zadný fotoaparát s rozlíšením 13 MPx dostal svetelnosť F1.8, ktorá poskytne kvalitné fotografie aj v zlých svetelných podmienok. Telefón podporuje aj hlasové ovládanie fotoaparátu, čo uľahčí vyhotovovanie selfie. Na prednej strane nájdeme 5 MPx fotoaparát s výbornou svetelnosťou, konkrétne F2.2.

Acer Liquid Jade Z 02

Na zadnej strane na prvý pohľad zaujmú kruhové 24-bitové hi-res audio reproduktory, ktoré podporujú funkciu na vylepšenie hudby DTS Studio Sound. Hrúbka telefónu je iba 7,9 mm a hmotnosť sa zastavila na 110 gramov. Zariadenie bude dostupné v marci za cenu 199 eur.

Zdroj: TS