Domov Novinky Acer prichádza s notebookom TravelMate X3 pre profesionálov

Acer prichádza s notebookom TravelMate X3 pre profesionálov

Zdielať

Spoločnosť Acer predstavila nové podnikové notebooky TravelMate X3 navrhnuté pre malé a stredné firmy a profesionálov, ktorí chcú pracovať vo veľkom štýle.

Acer TravelMate X3 01

Prvý z tejto rady, 14“ TravelMate X349, sa môže pochváliť moderným dizajnom s kefovaným kovovými povrchmi. Kombinuje tak štýlový vzhľad s pokročilými technológiami. Je určený pre tých, ktorí vyžadujú po pracovnom notebooku atraktívny dizajn a najlepší výkon, prenositeľnosť aj zabezpečenie.

Notebook je vybavený celohliníkovým šasi s brúseným kovovým povrchom a bol navrhnutý pre jednoduché prenášanie – môže sa pochváliť hmotnosťou len 1,53 kg a hrúbkou menej ako 18 mm. Je osadený procesorom Intel Core šiestej generácie, 8 GB pamäte DDR4 SDRAM a až 512 GB SSD.

Acer TravelMate X3 02

Operačným systémom je Microsoft Windows 10 Pro, podporuje rozlíšenie Full HD (1920×1080 px) a využíva technológiu IPS,Výhodou je tiež prítomné rýchle rozhraním USB typ C.

Aj vďaka USB typu C umožní pripojenie dokovacej stanice výrobcu, ktorá sa však predáva samostatne a umožňuje pripojenie až dvoch 4K monitorov, pričom poskytuje napájanie aj možnosť pripojenia rôznych periférií prostredníctvom jediného kábla. Notebook TravelMate X349 bude k dispozícii v septembri za cenu od 727 eura s daňou.

Zdroj: Acer