Domov Novinky A je to tu… OnePlus 3 na exkluzívnom videu!

A je to tu… OnePlus 3 na exkluzívnom videu!

Zdielať

Pred niekoľkými minútami nás šokovalo video, ktoré zachytáva OnePlus 3 v naozaj veľmi reálnom prevedení. Po sociálnych sieťach okamžite začali kolovať rôzne informácie. Pri prvom pohľade nás okamžite zarazil krásny dizajn, ktorý kombinuje prvky predchádzajúcich generácií.

OnePlus 3 leaked

Jedná sa však len o koncept, ktorý vytvoril grafický dizajnér Jermaine Smit a ide tak o jeho predstavu, ako by mohol nový OnePlus 3 vyzerať. Nám však nič nebráni v tom, aby sme sa bližšie pozreli na teoretický vzhľad nového ”zabijaka vlajkových lodí”. Autor videa použil luxusné materiály s kombináciou Sandstone na zadnom kryte. Predná strana je ladená do minimalistického dizajnu a dominuje jej reproduktor na vrchu.

https://youtu.be/iVoGG_YazjY

Nezabudol ani na nový prepínač režimov Alert Slider. Čierna zadná strana prešla obmenou a disponuje kompletne vynoveným dizajnom fotoaparátu. Pri pohľade na novinku zaplesá srdce nejedného technologického nadšenca. My len pevne dúfame, že výrobca si zoberie príklad z tohto úžasného konceptu a nový OnePlus 3 bude aspoň minimálne podobný tomuto naozaj vydarenému rendru.

Zdroj: YouTube