Domov Novinky 4ka rozširuje portfólio zariadení, pribudli repasované iPhony

4ka rozširuje portfólio zariadení, pribudli repasované iPhony

Zdielať

Telekomunikačný operátor 4ka predstavil množstvo zaujímavých hardvérových noviniek.

V ponuke e-shopu nechýbajú nové smartfóny obľúbených značiek, nové tablety či inteligentné hodinky. Novinkou v ponuke operátora sú repasované smartfóny z kategórie „ako nové“, ktoré za výhodnú cenu ponúkajú stav nového kusu v ekologickom balení. Telefóny s týmto označením prinášajú kvalitu, dostupnejšiu cenu a zároveň šetrnosť k životnému prostrediu. Ide o zariadenia v optickom a technickom stave nového kusu a zárukou dva roky. Obnovené zariadenia nejavia známky používania a prípadné opotrebené časti boli vymenené za nové originálne diely. Zákazník tak získava plne funkčné zariadenie v peknom „eko“ balení.

Ponuku operátor odštartoval dvojicou zariadení obľúbenej značky Apple. Zákazníci tak nájdu v e-shope hneď dva modely Apple iPhone SE (2020) 64GB a Apple iPhone X 64GB. Novinkou v ponuke sú smart hodinky dvoch obľúbených značiek. Zákazníci si môžu vybrať hodinky Xiaomi Watch S1 v čiernej a striebornej verzii k paušálom za 8,25 eur na 24 mesiacov. V ponuke pribudli aj hodinky od Apple Watch Series 8 GPS 41mm a 45mm vo farbách Starlight a Midnight. Operátor pridal do ponuky tri nové modely smartfónov obľúbeného výrobcu Xiaomi, zaradil do ponuky prémiový model Xiaomi 13 s 256GB úložiskom, ktorý ponúka nekompromisný výkon a trojicou fotoaparátov s kvalitným objektívom Leica s veľkým 1/1.49″ senzorom, ktorý zaručuje snímanie výborných fotografií a videí.

Ďalšou novinkou je kvalitný telefón nižšej strednej triedy Xiaomi Redmi Note 12 5G s 128GB úložiskom, ktorý ponúka výborný pomer ceny a výkonu. Disponuje veľkým displejom s vysokým jasom až 1200 nitov, fotoaparát s trojicou objektívov, rýchlym nabíjaním a extra veľkou batériou a základnou odolnosťou proti vode a prachu IP53, ktorá ochráni telefón pred nečistotami či kvapkami vody. Nasledovníkom jedného z bestsellerov je nový model Xiaomi Poco X5 Pro 5G s 256 GB úložiskom, 108 MPx fotoaparátom, turbonabíjaním a veľkou batériou. Telefón podporuje tiež NFC, IrDA port a dokonca aj 3,5 mm konektor pre slúchadlá.

Priaznivcov kórejského výrobcu Samsung potešia dva atraktívne nové modely. Vyšším zo série je Samsung Galaxy S23 so 256GB úložiskom. Ide o bezkompromisný telefón, ktorý ponúka vynikajúci displej so 120 Hz technológiou a jasom až 1750 nitov, krytie IP68, trojicu fotoaparátov, odomykanie pomocou tváre a rýchlonabíjanie. Operátor pridal do ponuky aj kvalitný model strednej triedy Samsung Galaxy A54 5G so 128GB úložiskom, trojitým fotoaparátom s optickou stabilizáciou, odolnosťou voči vode IP67, 6,4″ Super AMOLED displej a 5000 mAh batériu.

Operátor sa rozhodol rozšíriť aj ponuku tabletov hneď dvojicou nových zariadení. Prvým je 10,6’’ androidový Wi-Fi tablet Xiaomi Redmi Pad pre nenáročných používateľov, ktorý ponúka hliníkové telo a kvalitný displej. Pre náročnejších používateľov je k dispozícii Apple iPad (2022) vo verzii Wi-Fi + Cellular. Ten ponúka 11’’ palcovú obrazovku s Retina displejom a 64GB interného úložiska. Operátor tiež vylepšil ponuku hernej konzoly od Microsoftu, ktorú teraz ponúka v bundlovanej verzii Xbox Series S 512GB White Holiday Bundle, ktorá obsahuje drobné doplnky a virtuálnu menu do hier Fortnite, Rocket League a FallGuys.