Domov Novinky 4ka predstavila letnú ponuku: Nekonečné dáta počas leta

4ka predstavila letnú ponuku: Nekonečné dáta počas leta

Zdielať

Najmladší mobilný operátor predstavil ponuku na leto: Nekonečné dáta ku všetkým novým paušálom Sloboda s dátami navyše získajú ako noví, tak aj existujúci zákazníci.

Ponuka platí do konca prázdnin. Každý, kto si v termíne od 2.7. do 1.9. aktivuje nový paušál (môže ísť o všetky paušály Sloboda: teda Sloboda 100, Sloboda 300, Sloboda nekonečno a tiež Sloboda dáta), získa automaticky nekonečné dáta v celej SR na 30 dní. V prípade automatickej obnovy tak platia neobmedzené dáta až do konca prázdnin. Ak si zákazník aktivuje nekonečné dáta v posledný deň akcie (1.9.2018), tak nekonečné dáta mu budú platné celých nasledujúcich 30 dní (teda až do konca septembra).

Akcia platí to aj pre zákazníkov s automatickou obnovou, ktorí nekonečné dáta v celej SR získajú pri najbližšej automatickej obnove (ak teda zákazníkovi končí jeho aktuálny balík napríklad 10. júla 2018, nekonečné dáta môže čerpať až v novo aktivovanom balíku od 11. júla). Nie je potrebné robiť nič extra, nekonečné dáta v celej SR je možné využívať okamžite po úspešnej aktivácii a to vo vlastnej sieti 4ky, ako aj v 3G sieti obchodného partnera (teda v 3G sieti Orangeu, pozn. red.)

Neobmedzené dáta sú nastavené na 300GB (doteraz aj nekonečno dát v 4ke v paušále Sloboda Nekonečno obsahovalo práve 300GB na FUP limite). Ako sa vyjadrili predstavitelia operátora, tak veria, že k zneužitiu služby „zlými ľuďmi“ nepríde. Ako na tlačovej konferencii uviedol zástupca 4ky majú mechanizmy a to celkom „slušne automatizované“ na detekovanie pri možnom zneužívaní služby a prípadné obmedzenia riešia individuálne. Prevádzku siete sledujú týmito automatizovanými mechanizmami priebežne.

Ďalšia letná akcia spočíva pri objednaní SIM karty cez eshop a je určená pre všetkých, ktorí nakupujú radšej pohodlne cez internet. K zakúpenej SIM karte s ktorýmkoľvek novým paušálom Sloboda totiž získavajú navyše bonusový kredit 4 eurá. Doteraz platilo, že SIM karta stála 4 eurá a na karte bol kredit 4 eurá – to platí aj naďalej pri kúpe cez pobočky Slovenskej pošty. Pri nákupe cez eshop však získajú zákazníci kredit s hodnotou 8 eur. Ide o zaujímavú akciu, avšak rozhodne neprekoná kedysi promo akciu operátora Juro (virtuálny operátor Telekomu, pozn. red.), kde si zákazník mohol objednať cez eshop SIM kartu za 1 euro s kreditom 5 eur (a limit jednej objednávky na jedného zákazníka bol 10ks SIM kariet).

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno