Domov Novinky ZyXEL uvádza nový rad plne spravovaných switchov

ZyXEL uvádza nový rad plne spravovaných switchov

Zdielať

ZyXEL GS2210S novou radou spravovaných L2 switchov od spoločnosti ZyXEL môžu IT oddelenia MSP prevziať kontrolu nad svojimi sieťami. Rad GS2210 disponuje vylepšeným rozhraním príkazového riadku (CLI), ktoré IT oddeleniam poskytuje priamu kontrolu nad celou sieťou, zrýchľuje inštaláciu switchov a zdokonaľuje priebežnú správu siete.

Nový rad je ideálny pre sektor výrobné, logistický aj pre hotelové siete a nemocnice alebo pre dohľadové siete na báze IP s hlasovými, dátovými a video aplikáciami náročnými na prenosovú kapacitu. Rad obsahuje modely s 28 alebo 50 portami s konektivitou GbE RJ-45, GbE SFP a GbE combo (RJ-45/SFP). K dispozícii sú aj modely s napájaním PoE (Power Over Ethernet), ktorý ponúka celkový príkon 375 Wattov.

Táto rada je preto ideálnym riešením pre napájanie širokého spektra zariadení, ako sú prístupové body, IP videotelefóny či produkty pre IP dohľad. Dokonale sa hodí pre organizácie s viac ako 150 používateľmi a vďaka duálnej sade protokolov (IPv4 a IPv6) a hostiteľmi IPv6 možno tieto produkty nainštalovať už dnes a neskôr ich ľahko previesť na novú generáciu internetových protokolov.

Zdroj: Tlačová správa ZyXEL

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno