Domov Novinky ZyXEL uvádza nový extender WRE6505

ZyXEL uvádza nový extender WRE6505

Zdielať

ZyXEL WRE6505Spoločnosť ZyXEL uvádza na trh nový extender bezdrôtového signálu WRE6505 typu AC750. Extender AC750 je kompaktné a štýlové zariadenie so zabudovanými kontrolkami LED, ktoré pomôžu určiť najlepšie miesto pre jeho inštaláciu. Bol navrhnutý s cieľom nahradiť nevzhľadné a komplikované možnosti rozšírenia siete. Ide o produkt pre každého, kto si želá rozšíriť pokrytie svojej domácej siete.

Zariadenie AC750 rýchlo a účinne rozširuje bezdrôtové siete štandardov 802.11 a/​b/g/n/ac a vďaka funkcii WPS (Wi-Fi Protected Setup) na jedno kliknutie ponúka bezproblémovú inštaláciu. Obsahuje tiež zabudované ethernetové porty, ktoré zaisťujú okamžitý prístup k sieti pre niekoľko drôtových zariadení.

Okrem toho je v záujme optimálneho pokrytia vybavené kontrolkami LED v troch farbách informujúcich o sile Wi-Fi signálu (červená – dobrá, oranžová – lepšia, zelená – najlepšia). Extender teda môžete nainštalovať na miesto s najsilnejším signálom, rozšíriť pokrytie a počas niekoľkých minút začať využívať vysokorýchlostné bezdrôtovú sieť v celej domácnosti.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu ZyXEL WRE6505-EU0101F poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa ZyXEL

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno