Domov Novinky Zyxel ukáže na MWC LTE Wi-Fi router aj MIMO Repeater

Zyxel ukáže na MWC LTE Wi-Fi router aj MIMO Repeater

Zdielať

Spoločnosť Zyxel na tohtoročnej barcelonskej výstave Mobile World Congress predstaví svoje riešenia pre mobilný prístup (LTE) a pokrytie budov. Ako sieťový partner sa zameriava na riešenia, ktoré prevádzkovateľom sietí pomáhajú v tom, aby pre zákazníkov zaistili mobilitu a flexibilitu pri komunikácii.

Medzi hlavné lákadlá expozície spoločnosti budú patriť jej riešenia pre mobilný prístup (LTE), ktoré konkrétne smerujú na tie oblasti trhu, kde pretrváva obmedzená dostupnosť pevných širokopásmových sietí. Návštevníci výstavy sa môžu tešiť na svetovú premiéru úplne nového 4G LTE-A Cat6 integrovaného prístupového zariadenia pre vnútorné prostredie.

Súčasťou expozície budú aj riešenia reagujúce na problémy s pokrytím veľkých budov mobilným signálom. Používatelia mobilných zariadení sa v budovách často stretávajú s tým, že signál v nich nie je tak silný ako vonku. Tento problém riešia produkty ZoneDAS a MIMO Repeater od spoločnosti Zyxel, ktoré zaisťujú bezproblémovú komunikáciu aj v prostrediach s veľkými počtami používateľov.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno