Domov Novinky ZyXEL prináša prístupový bod Wi-Fi 802.11ac pre hotely a kancelárie

ZyXEL prináša prístupový bod Wi-Fi 802.11ac pre hotely a kancelárie

Zdielať

ZyXEL predstavuje prístupový bod NWA5123-AC kompatibilný so štandardom 802.11ac. Zariadenie slúži k rýchlemu a spoľahlivému Wi-Fi pripojeniu štandardu 802.11ac v hoteloch a kanceláriách, čím prispieva ku spokojnosti hostí a produktivite zamestnancov.

ZyXEL NWA5123-AC

Z nedávneho prieskumu vyplýva, že takmer tretina hostí považuje bezplatnú Wi-Fi za rozhodujúci faktor pri výbere hotela. Podobne významnú úlohu Wi-Fi hrá aj na pracoviskách, pričom výsledky prieskumov poukazujú na to, že už v roku 2017 budú svoje osobné zariadenia v práci používať zamestnanci 90% organizácií. V reakcii na rastúcu obľubu Wi-Fi spoločnosť ZyXEL na trh uvádza unifikovaný prístupový bod NWA5123-AC, ktorý ponúka spoľahlivú a rýchlu dvojpásmovú Wi-Fi štandardu 802.11ac.

Vďaka optimalizovanej anténe, dynamickej voľbe kanálu, vyrovnávaniu dátovej záťaže a technológii pre šikovné riadenie klientov tento prístupový bod dosahuje rýchlosti prenosu dát až 1,2 Gbps (kombinovaná rýchlosť prenosu dát) a až 1,3×vyššieho výkonu než staršie modely. Model od unifikovaných prístupových bodov série NWA5120 prevzal nenápadný vzhľad v tvare detektoru dymu a integrovanú anténu, vďaka čomu ľahko zapadne do moderného kancelárskeho alebo hotelového prostredia.

Zdroj: ZyXEL

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno