Domov Novinky ZyXEL NBG-418N v2: Bezdrôtový N300 domáci router

ZyXEL NBG-418N v2: Bezdrôtový N300 domáci router

Zdielať

ZyXEL NBG-418N v2ZyXEL NBG-418N v2, bezdrôtový N300 domáci router, zaisťuje bezdrôtové pripojenie rýchlosťou až 300 Mbps prostredníctvom technológie 802.11n. Ide o bezdrôtové riešenie s veľkým pokrytím, ktoré je ideálne pre použitie v domácnosti. Router poskytuje stabilnú, spoľahlivú bezdrôtovú konektivitu pre prezeranie internetu, výmenu súborov, streaming médií a hranie online hier, disponuje tiež správou šírky pásma, ktorá umožňuje stanoviť priority rôznych druhov sieťovej prevádzky.

Router disponuje dvoma všesmerovými anténami so ziskom 5 dBi pre stabilný prenos dát a väčšie pokrytie. Bezdrôtové služby tak môžete využívať v celej domácej sieti, ale napríklad aj na dvore za domom. Vďaka tomu si budete môcť vychutnať stabilné a spoľahlivé bezdrôtové pripojenie pre prezeranie internetu, výmenu súborov a streaming multimédií. Router tiež obsahuje funkciu WPS.

ZyXEL NBG-418N v2 komunikacia

Ekologicky šetrný router prispieva k úspore energie, keď obmedzuje zbytočnú spotrebu energie a znižuje vyžarovanie bezdrôtovej siete, pokiaľ sa bezdrôtové pripojenie nepoužíva. Zároveň je možné regulovať výstupný výkon a obmedziť tak interferencie so susednými prístupovými bodmi v oblastiach s vysokou hustotou bezdrôtových sietí.

Zdroj: Tlačová správa ZyXEL

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno