Domov Novinky ZyXEL: Dvojpásmový bezdrôtový router NBG6616 AC1200

ZyXEL: Dvojpásmový bezdrôtový router NBG6616 AC1200

Zdielať

ZyXEL NBG6616 01Vysokorýchlostné mobilné mediálne zariadenia kladú na hardvér bezdrôtových sietí zvýšené nároky. Pre streamovanie médií podporuje router ZyXEL NBG6616 vysoko výkonné bezdrôtové siete o rýchlosti až 1200 Mbps pri pripojení k mobilným zariadeniam štandardu 802.11n a 802.11ac. V menej vyťaženom 5 GHz pásme, ktoré umožňuje plynulé prehrávanie s nízkou latenciou, router dokáže vysoko kvalitné Full HD video prenášať hneď niekoľkým používateľom súčasne.

Dvojpásmový bezdrôtový multimediálny router využíva najmodernejšie AC technológie pre zaistenie súbežného prenosu dát rýchlosťou až 300 Mbps v 2,4 GHz pásme a 867 Mbps v 5 GHz pásme. Vďaka širšiemu pokrytiu a vyšším prenosovým rýchlostiam prináša dvojpásmová sieť domácim užívateľom lepší zážitok zo streamovania a zdieľania súborov. Router umožňuje jednoduché nastavenie a správu zariadenia Vašej domácej siete. Môžete regulovať šírku pásma, obmedzovať prístup jednotlivých zariadení k internetu a naplánovať dobu, po ktorú je na jednotlivých zariadeniach povolené surfovanie na internete.

ZyXEL NBG6616 02

Plynulé multimediálne streamovanie je možné vďaka pokročilej funkcii QoS. Nikto z nás nemá rád trhavé streamovanie obsahu. Router preto disponuje funkciou QoS (Quality of Service), ktorá nastavuje prioritu využitia šírky pásma pre optimálne streamovanie HD videí, hranie hier, IP hlasovej služby a surfovanie po internete. Táto funkcia zlepšuje tok kritickej sieťovej prevádzky a je obzvlášť užitočná u zariadení, ako sú VoIP telefóny, alebo pri použití v sieťach s vysokým objemom prenášaných dát.

Zdroj: Tlačová správa ZyXEL

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno