Domov Novinky ZTE predstaví na CES 2014 líniu Grand S II a ďalšie zariadenia

ZTE predstaví na CES 2014 líniu Grand S II a ďalšie zariadenia

Zdielať

ZTECES oficiálne začne budúci týždeň, ale výrobcovia už odhalili nové zariadenia, alebo skôr pred-odhalili. ZTE ukázalo päť nových smartfónov a smarthodinky, plus niekoľko rôznych zariadení, aj keď informácie sú zriedkavé v súčasnej dobe.

ZTE Grand S II

Tabletofón ZTE Grand S II unikol na niekoľkých príležitostiach, a je určite najzaujímavejšie zariadenie v zozname. Bohužiaľ je tiež jeden s najmenším počtom oficiálnych informácií. Spoločnosť uvádza, že na tabletofóne sú tri mikrofóny a potlačenie šumu, ale to je všetko.

Predpokladané špecifikácie sú: 5,5 palcový displej 1080p a Snapdragon 800, ale budeme musieť počkať niekoľko dní na oficiálne potvrdenie. Taktiež boli info o verzii dual SIM.

ZTE Nubia 5S a Nubia 5S mini

Nubia 5S je 5 palcový smartfón, zatiaľ čo Nubia 5S mini je menšia, má 4,7 palcov.  Nubia 5S má rozlíšenie 1080p a displej Sharp IGZO, nemáme žiadne info ohľadom mini. Potom je tu štvorjadrový procesor Snapdragon, ale žiadne ďalšie technické podrobnosti. ZTE Nubia 5S je vybavený 13 MPx fotoaparátom s RS snímačom Sony Exmor a af/2.0. Fotoaparát môže taktiež nahrávať UHD videá.

ZTE Iconic Phablet

ZTE Iconic Phablet disponuje 5,7 palcovým HD displejom (pravdepodobne 720p) chránený Gorilla Glass. Je poháňaný štvorjadrovým procesorom a možno spustiť dve aplikácie vedľa seba na obrazovke. K dispozícii je tiež Dolby Digital a bezdrôtové nabíjanie.

ZTE Sonata 4G

ZTE Sonata 4G je telefón pre AIO Wireless s displejom 4 palce, dvojjadrovým procesorom Snapdragon 400 taktovaným na 1,4 GHz, 1 GB RAM a 5 MPx fotoaparátom nahrávajúcim videá v 720p. Sonata 4G skrýva batériu 1780 mAh.

ZTE BlueWatch

ZTE sa tiež pustil do výroby SmartWatch s názvom BlueWatch. Hodinky budu spárované so smartfónom pomocou Bluetooth a môžete prijímať hovory, zobraziť Facebook a Twitter aktualizácie, ovládanie fotografovania (nie je jasné, či má fotoaparát, alebo len slúži ako diaľková spúšť).
Je tiež vybavený krokomerom, ktoré vám pomôže pri cvičení a zhromažďuje ďalšie dáta pre informácie, ako je percento telesného tuku.

Ostatné

ZTE tiež predstaví projektor Hotspot – mini projektor 2v1 a 4G Wi-Fi hotspot. K dispozícii je tiež AT&T Wireless Home základňa. Dúfajme, že ZTE uvoľní viac informácií a obrázky z nových prístrojov už čoskoro.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokASUS ROG Poseidon GTX 780: chladená vodou aj vzduchom
Nasledujúci článokTP-Link predstavil AC1900 Wireless Dual Band Gigabit Router
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno