Domov Novinky ZTE Grand S Ext zrejme bude mať unibody konštrukciu

ZTE Grand S Ext zrejme bude mať unibody konštrukciu

Zdielať

ZTE Grand S EXT-2Nový smartfón spoločnosti ZTE bol videný v dizajnovom adresári Red-Dot 21 a je zrejme nastavený na oživenie produktovej rady čínskej spoločnosti. Čo je zaujímavé, ZTE Grand S Ext zrejme bude mať unibody konštrukciu vyrobené pomocou nano technológie lisovania plastov (NMT).

NMT technológia bude dbať na to, že Grand S Ext príde s telom z plastu a kovu lisovaného dohromady. Podľa zle formulovaného popisu nájdený v databáze, táto kombinácia je podstatne lacnejšia než výroba plne kovového smartfónu pri zachovaní prémiového kovového pocitu v ruke. Výpis má tiež odkaz na bezdrôtové nabíjanie dokovacou stanicou, ale to ešte nie je isté.

ZTE Grand S EXT-1

V súčasnosti nie je známe, kedy môžeme očakávať predstavenie Grand S Ext aj keď sa musíme priznať, že myšlienka spojenia plastu s kovom znie ako zaujímavý kompromis, ktorý by mohol zaujať spotrebiteľov, ktorí sú unavení z lesklého polykarbonátu.

Zdroj: Red-Dot 21

Zdielať
Predchádzajúci článokAktualizácia iOS 7.1 je tu + návod inštalácie cez USB
Nasledujúci článokGoClever Insignia 785 Pro: Smartfón s Intel Atom
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno