Domov Novinky Zopo Hero 1 – slušné delo do vrecka

Zopo Hero 1 – slušné delo do vrecka

Zdielať

Spoločnosť Zopo predstavila smartfón Zopo Hero 1. Prichádza s 5” displejom s rozlíšením 720×1280 pixelov a hustotou 293 pixelov na palec. O plynulý chod aplikácii sa postará procesor MediaTek, ktorý sa so svojimi štyrmi jadrami a taktom 1,3Ghz postará o pokročilý multitasking a s grafickým čipom Mali T720 poskytne dostatok vykresľovacieho výkonu pre obrazovku.

zopo_hero_1

Pre viac aplikácii v reálnom čase zariadenie poskytuje až 2GB pamäte RAM, čo určite nezahanbí. Vnútorné úložisko s veľkosťou 16GB postačí pre uloženie mnohých dokumentov, fotiek, hier, či aplikácii a pre náročnejších používateľov je možné microSD kartou zariadenie rozšíriť o ďalších až 64GB.

ZOPO-Hero-1-Review
Zadná kamera telefónu Zopo Hero 1 ponúkne úctihodných 13,2 Mpix a predná kamera s 5 Mpix rozlíšením je určite dostačujúcou pre stovky selfie fotiek. Celý smartfón váži 130 gramov, je napájaný 2500 mAh batériou a jeho operačným systémom je Android 5.1 Lollipop. Zariadenie ponúka aj rôzne možnosti konektivity – Wi-Fi, GPS, Bluetooth, FM rádio, 3G, LTE (4G) a podporu dual-SIM.

Zdroj: NDTV

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno