Domov Novinky Zmeňte si zvonenie na sviatky: vianočné zvonenie pre všetkých

Zmeňte si zvonenie na sviatky: vianočné zvonenie pre všetkých

Zdielať

Počuli ste už nový sviatočný hit Nádej Vianoc? Komu sa páči melódia, ktorá bola použitá aj v reklamných spotoch 4ky, môže si ju stiahnuť ako zvonenie do mobilného zariadenia. Mobilný operátor použil hit tohtoročných Vianoc – pieseň s názvom Nádej Vianoc – vo svojich reklamných šotoch a melódiu z tohto hitu ponúka aj ako zvonenie.

Nadej Vianoc 01

Skladbu zložil hudobný skladateľ, producent a režisér Rastislav Dubovský, ktorý okrem iného skomponoval celovečerný balet Prométheus. Je autorom orchestrálnych a komorných skladieb, piesní, scénickej hudby a hudby pre filmy, seriály, televíznu a rozhlasovú produkciu. Text k piesni napísal slovenský spisovateľ a textár Daniel Hevier. Melódiu si môžete stiahnuť ako zvonenie aj do telefónu. Melódiu nájdete tu, stiahnuť si ju môže každý. Originál piesne Nádej Vianoc si môžete vypočuť aj na YouTube.com.

Nadej Vianoc 02

Originál piesne Nádej Vianoc nespája len ľudí, ale aj 20 speváckych osobností. Do spoločnej piesne sa zapojili známe mená slovenskej populárnej hudby, kde začujete spev osobností ako: Hanka Gregušová, Martin Harich, Petra Humeňanská, Janais, Patricia Janečková, Michael Kaľavský, Jana Kocianová, Peter Lipa, Kamil Mikulčík, Zuzana Adamkovičová (Mojžišová), Robo Papp, Pavol Remenár, Zuzana Smatanová, SUVE (Suvereno), Samuel Tomeček, Barbora Žilecká a Hevi Dubi Komiks Band. Spevákov doprevádza Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, Detský spevácky zbor Slovenského rozhlasu, dirigenti Adrian Kokoš a Mário Košík.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno