Domov Novinky Zimný balík dát extra dát pokračuje aj v decembri

Zimný balík dát extra dát pokračuje aj v decembri

Zdielať

Telekom pokračuje v rozdátovaní Slovenska a po úspešných Letných balíkoch dát ponúka aj zimné varianty v novembri a decembri. Od nedele 1. decembra 2019 si môžu zákazníci aktivovať ďalšie dáta, až do 30 GB.

Zimný balík dát v mesiaci november prekonal aktivácie Letných balíkov dát nielen vďaka zahrnutí predplatených kariet Easy. Zákazníci s paušálmi boli aktívnejší ako v júli i decembri a počet aktivácií opäť stúpol. Pri porovnaní celkových novembrových aktivácii vidieť rastúci trend – Zimný balík dát má o 21,5% viac aktivácií ako napríklad Letný balík dát v auguste.

Ako funguje Zimný balík dát

Zimný balík dát funguje exkluzívne cez aktiváciu v aplikácii Telekom. Každý zákazník s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy, Bez záväzkov i predplatenou kartou Easy si môže aktivovať balík jeden raz. Aktivovaný balíček má rozličnú veľkosť podľa zákazníkovho paušálu či karty, tento raz platia dáta do 31.12.2019. V decembri môžu získať extra dáta cez Zimný balík dát zákazníci predplatenej karty Easy cez Telekom aplikáciu, a to 1 GB dát.

Pre najnovšie programy ÁNO získajú zákazníci extra porcie dát od 250 MB až do 30 GB, pričom obľúbený program ÁNO M Data dostane 5 GB navyše alebo súčasný bestseller ÁNO L ďalších 10 GB. Zimný balík dát môžu využiť aj zákazníci starších programov Happy v rozpätí od 250 MB do 25 GB. Zákazníci programu Bez záväzkov dostanú na surfovanie či sťahovanie objem 250 MB.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno