Domov Novinky Zalman Z9 Neo Plus – obľúbená počítačová skriňa

Zalman Z9 Neo Plus – obľúbená počítačová skriňa

Zdielať

Značka Zalman vyrába nie len chladiace systémy, počítačové periférie alebo zdroje, ale taktiež počítačové skrine. Medzi obľúbené a preverené modely patrí Z9 Neo Plus, skriňa, ktorá si získala mnoho fanúšikov a spokojných používateľov.

Skriňa patrí do kategórie Midi Tower a je určená pre základné dosky ATX, Micro-ATX a Mini-ATX a je v predaji za 64 eur. Súčasťou dodávky je päť 120 mm ventilátorov, tri z nich majú modré LED podsvietenie. Premyslený prístup pri navrhovaní tejto skrine potvrdzuje aj inštalácia dvoch prachových filtrov. Prvý je nainštalovaný na prednom paneli, druhý filter potom pod priestorom pre zdroj.

Skriňa umožňuje taktiež inštaláciu vodného chladenia. V hornej časti je priestor pre veľký zásobník vody, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou tohto spôsobu chladenia. Skriňa je vhodná na inštaláciu grafických kariet s rozmerom až 400 mm. Systémy pre chladenie procesoru potom môžu mať výšku až 160 mm. Ľahko dostupné porty sú ďalšou prednosťou tejto skrine. Skriňa je na prednom paneli vybavená štyrmi portami USB: dva porty USB 2.0 a dva rýchle USB 3.0.

Vo vnútri skrine je priestor pre dva pevné disky formátu 3,5″ a 2,5″ a ďalej priestor pre zariadenia formátov 5,25″, 3,5″ a 2,5″. Špeciálne gumové vedenie pomáha ukryť káble a zaistiť ničím nerušený vonkajší pohľad na túto skriňu. Vyššie zmienený atraktívny dizajn skrine (podsvietené ventilátory, vedenie káblov) završuje bočný priehľadný panel. Akrylátové dymové sklo dodáva skrini štýlový vzhľad a súčasne umožňuje nahliadnuť do vnútra skrine a ukázať, aké komponenty obsahuje.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno