Domov Novinky Zalman Z11 Plus HF1: Zaujímavá počítačová skrinka

Zalman Z11 Plus HF1: Zaujímavá počítačová skrinka

Zdielať

Hľadáte počítačovú skriňu, ktorá umožní nainštalovať všetky potrebné a výkonné komponenty, ale nechcete za to utratiť všetky svoje peniaze? A chcete navyše skriňu, ktorá je niečím špeciálna? Jedným z riešení je Zalman Z11 Plus HF1, skriňa s predinštalovaným účinným chladením. A ako skriňa vyzerá?

Použitý systém chladenia v tejto skrini zahŕňa vstavaný systém s piatimi ventilátormi, ktorý má tichý chod a podáva veľmi dobrý výkon chladenia. Navyše je možné zvýšiť účinnosť ďalšími dvomi ventilátormi. Skriňa si ľahko poradí aj s tými najvýkonnejšími počítačovými komponentmi. Do skrine je možné nainštalovať základné dosky formátu ATX, microATX alebo Mini-ITX s procesormi Intel a AMD. Rovnako ľahko a bez problémov je možné nainštalovať grafické karty AMD Radeon alebo NVIDIA GeForce. Skriňa je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú postaviť herné monštrum.

Táto skriňa je ideálnou voľbou nie len pre hráčov počítačových hier ale taktiež pre profesionálnych používateľov, ktorí potrebujú výkonný počítač. Riešenie skrine ponúka napríklad priestor až pre šesť 3,5″ pevných diskov HDD a pre dva rychlé 2,5″ SSD. Tento priestor môže byť ďalej využitý na inštaláciu dostatočných USB portov alebo čítačiek pamätí (3,5″) alebo DVD mechaniky, čítačiek kariet, ďalších ovládačov alebo nádrží na vodné chladenie. Spodná časť skrine je vyhradená pre štandardný napájací zdroj formátu ATX.

Vedľa sú nainštalované prachové filtre, ktoré chránia vnútro skrine pred prachom, čo dôležité pre bezchybný chod prvkov chladiaceho systému. Na hornej časti skrine sú nainštalované dva porty USB 3.0 a dva porty USB 2.0 a dva audio porty. Skriňa Zalman Z11 Plus HF1 je vyrobená z ocele a plastových prvkov. Na skriňu je poskytovaná dvojročná záruka. Doporučená koncová cena je 67 eur vrátane DPH. Pre úplnolsť dodávame, že použité materiály sú  oceľ a plast, pričom rozmery skrinky sú 498×26×525 mm a hmotnosť je 7,5 kg.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno