Domov Novinky Zalman uvádza kompaktnú PC skrinku pre masy

Zalman uvádza kompaktnú PC skrinku pre masy

Zdielať

Zalman rozširuje ponuku počítačových skríň rady T. Nový model ZM-T6 v kompaktnom a minimalistickom dizajne zvládne aj formát základnej dosky ATX a grafickú kartu s dĺžkou 280 mm.

Nová počítačová skriňa formátu ATX Mid tower je určená predovšetkým na kancelárske využitie a pre počítače používané v domácnostiach. Ideálna je pre počítače, ktoré nájdu využitie v kanceláriách menších firiem, aj domácnostiach. ZM-T6 podporuje dosky formátu Mini-ITX, Micro-ATX ale taktiež ATX. Zadná časť skrine je osadená jedným 120 mm ventilátorom. Ďalšie 120 mm ventilátory chladenia je možné pridať na predný aj bočný panel. Odporúčaná cena je 29 eur.

Skriňu je možné osadiť grafickou kartou do dĺžky 280 mm. Pokiaľ je v prednej časti skrine umiestnený HDD potom do dĺžky 260 mm. Maximálna výška vhodného CPU chladiča je 165 mm. V prípade osadenia ďalším ventilátorom potom 140 mm. Skriňa ďalej ponúka priestor pre zdroj o dĺžke 160 mm. Do ZM-T6 je možné nainštalovať dva 3,5” disky a dva disky 2,5”. Ďalej má skriňa pozíciu pre jednu jednotku 5,25”. K dispozícii je taktiež sedem PCI slotov. Skriňa má na hornom paneli ľahko dostupné dve rozhrania USB 2.0 a jedno USB 3.0 a ďalej vstup a výstup pre mikrofón.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno