Domov Novinky Zalman prináša novú klávesnicu K600S

Zalman prináša novú klávesnicu K600S

Zdielať

Väčšina pokročilých hráčov sa často sťažuje na dlhý čas, ktorý je potrebný k aktivácii klávesu v membránových klávesniciach. Zalman tvrdí, že nízky reakčný čas nemusí byť doménou len drahých mechanických klávesníc, čoho dôkazom ma byť model K600S.

Zalman K600S 01

Tento model poskytuje snímkovanie na úrovni 1000 Hz čo v praktike znamená, že čas potrebný k aktivácii klávesu bude rovnaký ako pri mechanických klávesniciach. Klávesnica obsahuje taktiež funkciu, ktorá umožňuje zrýchliť tempo opätovnej aktivácie kláves pomocou špeciálneho tlačidla v kombinácii s numerickými klávesmi – k dispozícii je 10 rôznych rýchlostí pre opätovnú aktiváciu kláves.

Zalman K600S 02

K600S je vybavená odnímateľnou podpierkou pod zápästie, ktorá umožňuje pohodlné používanie aj počas hodinových bitiek a tí, ktorí to majú račej bez, si ju môžu jednoducho odpojiť. Špeciálne navrhnutá membrána klávesnice poskytuje veľmi dobrú odolnosť proti vode, takže sa už nemusíte obávať, že počas pitia pri počítači a náhodnom vyliatí tekutín sa poškodí klávesnica. K600S sa na slovenskom trhu pohybuje v hraniciach okolo 34,99 eur.

Zdroj: Zalman

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno