Domov Novinky Zalman predstavuje PC skrinku Z9 Neo Plus White

Zalman predstavuje PC skrinku Z9 Neo Plus White

Zdielať

Od počítačov sa očakáva nielen výkon, ale i atraktívny dizajn. S týmto zámerom uvádza Zalman novinku – Case Z9 Neo Plus v bielej farbe. Hlavnou úlohou počítačovej skrine je poskytnúť optimálne pracovné podmienky a priestor pre komponenty počítača, predovšetkým účinnú cirkuláciu vzduchu vo vnútri skrine. Ďalej musí technické riešenie skrine umožniť ľahkú a rýchlu inštaláciu jednotlivých komponentov.

Z9 Neo Plus je vylepšená verzia produktovej rady ATX Mid Tower Z9. Rozmery sú 205×490×482 mm. V porovnaní s predchádzajúcou verziou sa najnovší model odlišuje jednoduchším a modernejším dizajnom. Ďalej je treba spomenúť vysokú kvalitu použitých materiálov. Ide o vylepšenú verziu série Z9 Neo, vyznačuje sa elegantnou bielou farbou finálnej povrchovej úpravy. Bočný panel skrine je priehľadný a skriňa tak napĺňa očakávania všetkých používateľov a hráčov počítačových hier, ktorí chcú ukázať obsah svojho počítača, jeho vybavenie a komponenty. Set prachových filtrov zabezpečuje vo vnútri skrine čisté prostredie.

Skriňa bola zmenená nielen z vonka. Jedným z dôležitých prvkov novej skrine je použitie hlukového tesnenia. Skriňa poskytuje taktiež väčší priestor pre jednotlivé komponenty. Na rozdiel od predchádzajúcej verzie je možné najnovšie nainštalovať grafickú kartu s maximálnou šírkou 420 mm a chladiaci systém o výške až 160 mm. Zalman garantuje, že päť 120 mm ventilátorov poskytne potrebnú cirkuláciu vzduchu. Tri z nich majú podfarbenie LED diódami. Skriňa Z9 Neo Plus White umožňuje taktiež rýchlu inštaláciu pevných diskov bez potreby špeciálneho náradia a taktiež ľahkú prácu s napájacími káblami.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno