Domov Novinky Zalman predstavuje chladiacu podložku pre herné notebooky

Zalman predstavuje chladiacu podložku pre herné notebooky

Zdielať

Obľuba používateľov notebookov na hranie hier neustále rastie. Tie však vyžadujú pre dosiahnutie optimálneho výkonu aj dodatočné chladenie. Zalman predstavuje ideálne riešenie, novú chladiacu podložku ZM-NC11.

Pre dosiahnutie chladiaceho výkonu výrobca používa 220 mm ventilátor a pridáva možnosť regulácie otáčok. Ovládanie rýchlosti je na zadnej strane chladiacej podložky. Navyše k plnému výkonu napomáha mriežkovanie hornej časti podložky. Dizajn podložky ladí s futuristickým štýlom herných notebookov a z týchto dôvodov bol práve tak navrhnutý. Chladiaca podložka je vybavená dvomi portami USB, jeden z nich je určený pre napájanie notebooku.

Použité materiály tvorí plast a kov, rozmery sú 335×445×50 mm, kompatibilita je pri veľkosti notebookov 12 – 17“, ventilátor má priemer 220 mm a jeho rýchlosť je v rozmedzí 620 až 720 rpm (±10 %). Hlučnosť je 17 – 23,5 dBA s možnosťou ovládať otáčky. Konektivitu tvoria spomínané dva porty USB 2.0 (vrátane napájacieho portu).  Chladiaca podložka Zalman ZM-NC11 je dostupná za doporučenú cenu je 25 eur s DPH.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno