Domov Novinky Zalman predstavil chladiče aj PC skrinky na Computexe

Zalman predstavil chladiče aj PC skrinky na Computexe

Zdielať

Na práve prebiehajúcom veľtrhu Computex 2019 predstavil Zalman viac než päťdesiat nových produktov vrátane niekoľkých zaujímavých patentovaných riešení chladenia.

Medzi novinky výrobcu patria nové typy chladenia pre procesory, počítačové skrine, ventilátory chladenia s RGB podsvietením a séria zdrojov. CPU chladenie CNPS20X je postavené na štvorrozmernom riešení s využitím vlnitého radiátora, pričom riešenie zvyšuje chladiacu plochu o 15% pomocou 3D stereoskopického radiátora. Reserator 5 je produktová séria chladičov so systémom vodného chladenia využívajúci duálne (zdvojené) lopatky ventilátora. Chladič je vybavený ovládaním tlaku kvapaliny v potrubí s priemerom 11 mm. Nová produktová rada chladičov má aj efektné LED podsvietenie.

Počítačová skriňa ATX-Mid Tower s označením Z-Machine 500 má herný dizajn s RGB podsvietením predinštalovaných ventilátorov. Pozícia pre základnú dosku je v hornej časti skrine. Predstavená bola ďalej aj atypická počítačová skriňa X 101 (ATX formát), ktorá zaujme nielen svojim trojuholníkovým tvarom, ale taktiež nasadeným rozhrania USB-C a RGB podsvietením zdôrazňujúcim kontúry a netradičnú siluetu skrine. Sériová výroba nových produktov Zalman začne v treťom štvrťroku tohto roku.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno