Domov Novinky Zalman K1 ponúkne LED efekty v mid tower skrinke

Zalman K1 ponúkne LED efekty v mid tower skrinke

Zdielať

Novinka na trhu medzi počítačovými skriňami ATX mid tower zaujme moderným dizajnom a účelným usporiadaním vnútorného priestoru. Poteší aj cena. Línie skrine sú zvýraznené lemovaním čelného panela s LED podsvietením.

Zalman K1 je celkom nová skriňa v ponuke značky. Skriňa formátu ATX mid Tower kladie dôraz na ovládanie, ochranu pred prachom, efektívny systém cirkulácie vzduchu pre chladenie, elimináciu vibrácií, ľahkú rozšíriteľnosť a účelné vedenie kábla. Vypínač, reštartovacie tlačidlo, ovládanie LED podsvietenia, porty USB rozhrania a audio vstup aj výstup sú účelne umiestené na hornom paneli skrine. Systém magnetických a vysúvacích prachových filtrov zabezpečuje bezprašné prostredie pre prácu hardvéru.

Navrhnuté usporiadanie ventilátorov na chladenie umožňuje inštalovať 8 ventilátorov s priemerom 120 mm, alebo 5 ventilátorov 140 mm. Súčasťou dodávky je predinštalovaný 120 mm ventilátor v zadnom paneli. Skriňa je v spodnej časti vybavená antivibračnými a protišmykovými pätkami, pre skryté vedenie kábla vnútrajškom skrine sú pripravené vodiace lišty. Zalman K1 je určená pre zdroje s maximálnou dĺžkou 190 mm, pre VGA karty (duálne) do 380 mm a CPU chladič do 178 mm.

Skriňu je možné osadiť dvomi diskami HDD 3,5″, alebo dvomi diskami SSD 2,5″. Ďalej je možné inštalovaný hardvér rozšíriť o ďalšie dva SSD disky 2,5″. Na dodatočné rozšírenie je k dispozícii aj sedem PCI slotov. Skriňa o rozmeroch 458×210×450 mm má bočný priehľadný panel z matného skla o hrúbke 4T. Čelný panel skrine je lemovaný LED podsvietením, ktoré podtrhuje moderný dizajn skrine. PC skriňa Zalman K1 je dostupná za doporučenú koncovú cenu 85 eur vrátane DPH.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno