Domov Novinky Základné dosky Gigabyte sú pripravené pre Windows 10

Základné dosky Gigabyte sú pripravené pre Windows 10

Zdielať

Spoločnosť Gigabyte oznámila, že mnoho jej základných dosiek vrátane jej rady 100, dosiek Intel X99, Z97 a H97, rovnako ako dosiek založených na čipových súpravách AMD ​​990FX, 990X a 970 sú pripravené na operačný systém Windows 10 od spoločnosti Microsoft.

windows 10 05

Inžinieri spoločnosti pracovali na tom, aby zaistili, že budú ovládače a BIOS na všetkých súčasných základných doskách pripravené a optimalizované pre Windows 10. Základné dosky Gigabyte Ultra Durable sú známe na celom svete pre svoju dlhú životnosť, čo znamená, že si môžu byť používatelia istí, že si bude ich starší základná doska dobre rozumieť aj s prostredím tohto nového operačného systému.

Základné dosky sú u stolových počítačov pre systém Windows 10 ideálnou platformou. Operačný systém má tucty nových a zaujímavých funkcií, ktoré zvyšujú produktivitu práce, ale aj hranie hier vďaka plnej podpore DirectX 12. Operačný systém Windows 10 je k dispozícii už teraz a to u predajcov alebo prostredníctvom priameho stiahnutie z Windows Store.

Zdroj: Gigabyte

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno