Domov Novinky Základné dosky ASRock: Osobný cloud zdarma

Základné dosky ASRock: Osobný cloud zdarma

Zdielať

ASRock osobny cloud 01Zákazníci a záujemcovia o základné dosky ASRock teraz získavajú licenciu pre cloudovú službu Orbweb.ME Professional na tri roky zdarma. Prvý mesiac si možno v rámci balíka Remote Desktop, v celkovej hodnote 150 amerických dolárov, vyskúšať i vyššiu verziu služby Orbweb.ME Ultimate. Oznámila to spoločnosť ASRock.

Prístup k súboru služieb Orbweb.ME Host je zriadený prostredníctvom vloženia kódu v znení “ASR2014”. Zriadenie cloudovej služby je veľmi jednoduché. Proces je otázkou len pár minút. Pre vzdialený prístup si stačí nainštalovať aplikáciu pre iOS alebo Android (alebo použiť internetový prehliadač v počítači). Pomocou tejto služby je potom možné kedykoľvek a kdekoľvek zapnúť na diaľku svoje PC a pustiť si hudbu, fotografie alebo video uložené v adresári Xplorer.

Služba nájde svoje využitie aj v práci. Ak ste napríklad na obchodnom stretnutí a zistíte, že potrebujete súbory, ktoré ostali doma, stačí sa na diaľku prihlásiť do svojho počítača a vyhľadať čo potrebujete. Poradíte si dokonca aj s preplnenou pamäťou vo vašom mobile. Fotografie a videá môžete totiž z telefónu poslať rovno do svojho počítača a uvoľniť si tak miesto pre nové dáta.

ASRock osobny cloud 03

Ak ste mali doposiaľ v mobile problém spracovať súbory vytvorené vo Windows, s pomocou tejto služby už mať nebudete. Orbweb.ME Remote Desktop totiž poskytuje plný prístup do vášho počítača, k aplikáciám, aj k súborom.

Softvér pre ASRock Cloud si stiahnete po zadaní kódu “ASR2014” (k dispozícii je len pre PC so základnou doskou ASRock) a ihneď získate možnosť využívať trojročné služby Orbweb.ME Professional vrátane možnosti vyskúšať po dobu jedného mesiaca aj verziu Orbweb.ME Ultimate. ASRock Cloud je to najlepšie riešenie pre vzdialené pripojenie mobilných zariadení k počítačom.

Zdroj: Tlačová správa ASRock

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno