Domov Novinky Zákazníci O2 Paušálov sa môžu podeliť o nekonečno

Zákazníci O2 Paušálov sa môžu podeliť o nekonečno

Zdielať

Zákazníci s programom O2 Paušál vo verzii Platina alebo Diamant, môžu až 4 svojim blízkym venovať nekonečné volania do všetkých sietí na Slovensku, v ČR a do celej EÚ. Bezplatný benefit môžu využívať všetci zákazníci s programom O2 Paušál. Nekonečné volania a SMS tak môžu mať už od 15 eur.

O2

Benefit môžu využívať rezidenční aj firemní zákazníci s O2 Paušálom. Obdarovaní zákazníci nemusia byť vedení na rovnakej faktúre ako darca. Ten môže počas mesiaca kedykoľvek zmeniť obdarovaných. Aktivácia služby je okamžitá a nečaká sa na koniec fakturačného obdobia, pričom o každej zmene zákazníci obdržia notifikačné SMS správy. Neobmedzené volania je možné aktivovať nielen priamo na predajni, ale aj prostredníctvom portálu Moje O2, SMS správy, zákazníckej linky, či priamo na ktorejkoľvek predajni O2.

Zdroj: TS

1 komentár

  1. O2? 😀 A kde doriti spali doteraz? LTE ma Telekom uz na vyse 50%, Orange ma vyse 35% SR a O2? Ma pokryte tri ulice v Kosiach a tri v Bratislave a jednu ulicu v troch dedinach pri BA? To nemyslite vazne ze?? A tlacite ludom blbosti do hlavy aki ste fer a hentoto, ale ze vam pada signal vsade a to dokonca aj v BA to neriesite, dementi

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno