Domov Novinky Zachyťte 50 odtieňov ľadu s Lumixom DC-G9

Zachyťte 50 odtieňov ľadu s Lumixom DC-G9

Zdielať

Pre používateľov, ktorí radi svoje zážitky a život okolo seba dokumentujú a uchovávajú nielen v pamäti, má Panasonic pripravený kompaktný fotoaparát Lumix DC-G9, ktorý ponúka špičkovú kvalitu obrazu s jedinečnou škálou farebnosti.

Milovníci prírody a fotografie si neodpustia dobrodružné potulky ani v mrazivom počasí. Zima zdanlivo ponúka obmedzenejšie spektrum farieb ako ostatné ročné obdobia. Má ale svoje čaro a odrazy svetla od ľadových a zasnežených plôch ponúkajú zaujímavé svetelné podmienky. Pre tých, ktorí radi svoje zážitky a život okolo seba dokumentujú má Panasonic pripravený kompaktnú bezzrkadlovku Lumix DC-G9, ktorý ponúka špičkovú kvalitu obrazu s jedinečnou škálou farebnosti.

Je vybavený 20,3 MPx digitálnym Live MOS senzorom a vďaka režimu vysokého rozlíšenia zvládne zachytiť obraz s 80 MPx rozlíšením v RAW aj JPEG. Funkcia duálna stabilizácia obrazu si poradí s absenciou statívu a chvením rúk. Veľký OLED hľadáčik so zväčšením 0,83× používateľovi umožní kontrolu nad tým, čo fotografuje a uľahčí zložité nastavovanie, ktoré treba pri fotení proti slnku. O zdieľanie výsledkov s blízkymi (a to takmer v reálnom čase) sa postará bohatá konektivita prístroja. Lumix G ponúka okrem štandardného káblového prepojenia aj pripojenie cez Wi-Fi alebo Bluetooth.

TOP 10 fotoaparátu Lumix DC-G9:

  1. Digitálny snímač Live MOS 20,3 MPx
  2. Fotenie s rozlíšením až 80 MPx (v RAW i JPEG)
  3. Päť-osý stabilizátor obrazu
  4. Rýchlosť ostrenia až 0,04 s (480 FPS)
  5. Možnosť fotenia s uzavretou závierkou až 60 FPS
  6. Elektronický hľadáčik 0,83× Live (120 FPS)
  7. Záznam videa vo 4K
  8. Obstojí v náročných podmienkach (odolný proti mrazu, vlhkosti a prachu)
  9. On-line pripojenie pomocou Wi-Fi alebo Bluetooth
  10. Duálny slot na SD/SDHC/SDXC pamäťovej karty

Odporúčaná maloobchodná cena tela fotoaparátu je 1199 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno