Domov Novinky Zábavná jeseň s ASUS roadshow

Zábavná jeseň s ASUS roadshow

Zdielať

asus-logoJeseň vôbec nemusí byť sivá a depresívna. Na vlastnej koži sa o tom môžu presvedčiť návštevníci októbrovej ASUS roadshow v Bratislave (AUPARK, 9. – 13. októbra) a v Košiciach (AUPARK, 24. – 27.októbra), kde na nich už nedočkavo čakajú najhorúcejšie novinky z portfólia tabletov a dotykových notebookov ASUS.

Tieto vychytávky priam volajú po tom, aby sa človek pokochal ich dizajnom a otestoval, čo dokážu. Okrem toho je skvelé zasúťažiť si v interaktívnom pexese, alebo sa nechať vtipne odfotiť. Vďaka Fotonautu získajú návštevníci na počkanie vytlačenú fotografiu, ktorú môžu priamo poslať aj vybraným priateľom.

Zoznámte sa s headlinermi ASUS roadshow:

  • ASUS Zenbook UX31LA: Špičkový ultrabook zaujme elegantným dizajnom, jednoliatym telom s povrchom z brúseného hliníka, výborným výkonom a efektívnou spotrebou energie.
  • ASUS Transformer Book: 10,1-palcový tablet s operačným systémom Windows 8.1, prekvapivo možno používať aj ako plnohodnotný notebook.
  • ASUS G750: Herný notebook s bezkonkurenčným výkonom ocenia všetci milovníci adrenalínu.
  • Nexus 7 FHD: Najnovšia generácia najlepšieho 7-palcového Android tabletu, ktorý bol vyrobený v priamej spolupráci so spoločnosťou Google, je to, o čom sníva každý milovník technologických noviniek.
  • ASUS Padfone 2: Revolučný smartfón, ktorý je možné v priebehu sekundy premeniť na tablet, nemožno nemilovať.
  • ASUS MeMO Pad: Návštevníkov čaká aj kompletné portfólio 7-palcových a 10-palcových Android tabletov od ASUSu.

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno