Domov Novinky YotaPhone s dvoma displejmi vstúpil na náš trh

YotaPhone s dvoma displejmi vstúpil na náš trh

Zdielať

YotaPhone s dvoma displejmiVýrobca telefónu YotaPhone, ktorý sa vyznačuje predovšetkým tým, že je vybavený dvoma displejmi po oboch stranách, ohlásil jeho dostupnosť na slovenskom trhu. YotaPhone je zaujímavý predovšetkým tým, že je vybavený dvoma displejmi. Nejde však o dva LCD displeje, to je iba hlavný, zatiaľ čo vedľajší je e-ink.

Taký istý typ displeja (e-ink) sa využívajú aj v elektronických čítačkach kníh. Je teda zrejmé, čo nám tento displej dokáže ponúknuť. Výhodou takéhoto displeja je, že spotrebúva energiu iba pri zmenách zobrazenie a nepotrebuje podsvietenie. Na druhú stranu ho tak potrebujeme čítať na svetle a tiež sa musíme uspokojiť len so 16 odtieňmi šedej.

V prípade telefónu je ale jednoznačnou výhodou to, že môžeme mať sekundárny displej neustále zapnutý, aby zobrazoval prijaté správy, zmeškané hovory, informácie o počasí alebo čokoľvek iného, ​​čo chceme mať stále na očiach. Je možné ovládať celý smartfón pomocou tohto displeja, vďaka čomu má byť výdrž na batériu 7 až 10× dlhšia než pri použití LCD displeja. To sa bude hodiť predovšetkým na cestách.

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Yotaphone C9660 poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: Tlačová správa YotaPhone

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno