Domov Novinky Xonar U7 Echelon Edition: Externá zvuková karta

Xonar U7 Echelon Edition: Externá zvuková karta

Zdielať

ASUS Xonar U7 Echelon 01ASUS predstavil externú osemkanálovú zvukovú kartu Xonar U7 Echelon Edition, ktorá sa pripája k počítaču cez USB port. Tento model vychádza zo zvukovej karty Xonar U7, dizajn novinky však ponúka vojenský digitálny maskovací vzor. Okrem toho bola karta vylepšená o funkcie, ktoré ocenia predovšetkým hráči.

Patrí medzi ne napríklad technológia Sonic Radar umožňujúca vizualizovať herné zvuky a ich pozíciu alebo nástroj Sonic Studio Pro, ktorý slúži na ovládanie všetkých zvukových parametrov. Intuitívne používateľské rozhranie je možné ovládať pomocou myši. Nechýbajú zvukové profily, ani možnosť nastavenia technológie Dolby Home Theater 4 pre prevod stereofónneho signálu do priestorových formátov 5.1 alebo 7.1 . Karta sa predáva za 99 euro s DPH.

Zvuková karta ASUS Xonar U7 Echelon Edition ponúka prehrávanie zvuku v kvalite 24 bitov/192 kHz, SNR (odstup signálu od šumu) s hodnotou 114 dB a skutočný osemkanálový (7.1) priestorový zvuk – to všetko navyše v ľahkom a kompaktnom prevedení. Vďaka napájaniu cez USB nevyžaduje externý napájací adaptér a je ľahko prenosná. Vstavaný slúchadlový zosilňovač ocenia predovšetkým hráči , ktorým zabezpečí pôsobivé herné zážitky. Karta Xonar U7 Echelon Edition je vybavená technológiou Sonic Radar. Táto funkcia od spoločnosti ASUS dokáže zobraziť rôzne zvuky v hre v grafickej podobe. Hráči vďaka tomu jasne vidia, odkiaľ k nim jednotlivé zvuky v hre prichádzajú a získajú tým výhodu, ktorú ocenia najmä vo FPS strieľačkách.

ASUS Xonar U7 Echelon 02

Zvuková karta ASUS Xonar U7 Echelon Edition obsahuje softvérový nástroj Sonic Studio Pro. Ten slúži na ovládanie všetkých zvukových parametrov, od ekvalizéra ( EQ ​​) až po vyváženie všetkých reproduktorov 7.1 kanálového zvuku. Používateľské prostredie je veľmi intuitívne a je možné ho ľahko ovládať pomocou myši. K dispozícii je tiež niekoľko predvolieb zvukových profilov pre rôzne posluchové prostredie. Nechýba ani možnosť precízneho vyladenia technológia Dolby Home Theater 4 pre prevod stereofónneho signálu na 5.1-kanálový alebo 7.1-kanálový priestorový zvuk.

Nástroj Sonic Studio Pro zahŕňa tiež funkciu Perfect Voice pre redukciu okolitého hluku. Na rozdiel od podobných technológií využíva funkcie Perfect Voice pokročilé algoritmy pre oddelenie okolitého hluku a spolieha tiež na invertovaný hlukový signál. Výsledkom je čistá hlasová komunikácia v hrách a to dokonca aj v hlučnom prostredí LAN párty. Oddelené fyzickej ovládače pre slúchadlá a vstup mikrofónu umožňujú jednoduché ovládanie hlasitosti aj počas hrania , a hráči sa preto nemusia rozptyľovať otváraním rôznych ponúk alebo ovládacích panelov.

Zdroj: Tlačová správa ASUS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno