Domov Novinky Xiaomi pripravuje vlastné smart hodinky

Xiaomi pripravuje vlastné smart hodinky

Zdielať

xiaomiVýrobcovia smartfónov sa začínajú zameriavať na smart hodinky, pričom zatiaľ môžeme vidieť mierny súboj medzi spoločnostiami Sony a Samsung. Samozrejme na trhu nájdeme i ďalších výrobcov a dokonca očakávame príchod Apple. Stranou nezostávajú ani čínske firmy, ktoré už ponúkajú svoje riešenie.

Ďalším výrobcom smart hodiniek sa zrejme stane Xiaomi, ktorý napríklad nedávno predstavil model Mi3 a do svojich radov prijal Huga Barru z Googlu. V túto chvíľu dostávame náznaky, že Xiaomi príde s vlastnými hodinkami, ktoré by mali osloviť zákazníka predovšetkým príjemnou cenou.

V tejto chvíli nepoznáme ani špecifikáciu, ale môžeme očakávane napríklad možnosť prepojení zo smartfónom pomocou Bluetooth 4.0. S najväčšou pravdepodobnosťou dôjde k predstaveniu až v prvej polovici budúceho roka. Najprv sa budu predávať v Číne, ale následne môžeme počítať s dostupnosťou i vo svete. To by mohlo súvisieť s plánmi na rozšírením spoločnosti za hranicu Číny.

Zrejme nasledujúce mesiace to bude súboj smart hodiniek. Čo poviete? Zakúpite si nejaké smart hodinky aj vy?

Zdroj: Androidcommunity.com

Zdielať
Predchádzajúci článokToshiba Tecra W50 prináša notebooky pre prácu
Nasledujúci článokGoogle predstavil HP Chromebook 11
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno