Domov Novinky Xiaomi MiBand: Dostupný fitness náramok

Xiaomi MiBand: Dostupný fitness náramok

Zdielať

Xiaomi-MiBand-01Spoločnosť Stark Distribution predstavuje fitness náramok Xiaomi MiBand, ktorý pomôže plniť denné fitness limity. Zároveň vibráciami upozorní na prichádzajúci hovor, vzbudí v najľahšej fáze spánku a ponúka rad ďalších funkcií. MiBand je elegantný, funkčný doplnok s dlhou výdržou. Fitness náramok je doplnok, ktorý vás bude motivovať k zdravému životnému štýlu a pohybu. Na začiatku prístroji uvediete svoju výšku, váhu a vek.

Inteligentný MiBand z týchto informácií sám spracuje výstup v podobe počtu krokov, kilometrov i spálených kalórií. Svoj vlastný denný cieľ môžete meniť podľa ľubovôle. MiBand sa stane vaším osobným trénerom. Denné výsledky možno ľahko prezerať a porovnávať v prehľadnej, moderné aplikáciu, ktorá je zdarma k stiahnutiu.

Komunikácia náramku s telefónom prebieha pomocou Bluetooth 4.0. ao bezproblémový chod sa stará operačný systém Android 4.4. Xiaomi Mi Band dokáže automaticky monitorovať váš spánok. Na základe nastaveného budíka vás jemnými vibráciami na zápästie prebudí v najľahšej fáze spánku, teda tou najprirodzenejšou cestou. Tak sa budete už od rána cítiť oddýchnutí.

Xiaomi-MiBand-02

Fitness náramok môžete mať na ruke celý deň. Mäkký silikónový pásik a nízka hmotnosť zaisťujú pohodlie pri nosení a vďaka vodoodolnému prevedenie sa o neho nemusíte báť. Elegantný hliníkový povrch obsahuje tri LED diódy, ktoré informujú používateľa o úrovni nabitia a plnenie denného fitness limitu. Farbu svetla môžete podľa nálady meniť v nastavení. Náramok MiBand je cenovo atraktívny a má minimálnu potrebu nabíjania. Pri štandardnom používaní vydrží batéria až neuveriteľných tridsať dní.

Okrem základných fitness funkcií dokáže Xiaomi MiBand aj inak zjednodušiť váš život. Aplikácia vám napríklad ponúka pomocnú ruku pri hľadaní vášho fitness náramku. Pri prepojení s telefónom dokáže náramok oznámiť prichádzajúci hovor, a ak používate telefón Xiaomi, automaticky vám ho v ruke odomkne. Distribučná spoločnosť Stark Distribution zaisťuje pre produkty značky Xiaomi oficiálnej CE certifikáciu.

Zdroj: Tlačová správa Stark Distribution

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno