Domov Novinky Xiaomi Mi3: 10 miliónov kusov, vydaná zlatá verzia

Xiaomi Mi3: 10 miliónov kusov, vydaná zlatá verzia

Zdielať

Xiamo Mi3 Champagne GoldVlajková loď Xiaomi Mi3 bola predstavená minulý rok v septembri. Trvalo však dlhé mesiace, než sa do predaja dostali všetky varianty smartfónu. Ani to ale neodradilo záujemcov o Mi3 k jeho nákupu. Lei Jun, výkonný riaditeľ Xiaomi, minulý týždeň oznámil 10 miliónov predaných kusov Mi3.

K príležitosti dosiahnutie tohto míľnika si čínsky výrobca prichystal malé prekvapenie. Xiaomi Mi3 sa začína predávať vo svetle zlatej farebnej variante označované ako Champagne Gold. Jedná sa o špeciálnu edíciu, ktorá je zrejme aj limitovaná počtom kusov. Nie je teda isté, či sa zlaté modely niekedy dostanú za hranice Číny.

Xiaomi Mi3 Champagne Gold (s 16 GB vnútornou pamäťou) sa na čínskom trhu predáva za 1499 jüanov (cca 180 eur). Len pripomeňme, že za túto sumu získajú používatelia smartfón vybavený 5 palcovým displejom s rozlíšením 1920×1080 pixelov (Full HD), štvorjadrovým procesorom Snapdragon 800 taktovaným na 2,3 GHz, 2 GB RAM a Androidom 4.4 KitKat s nadstavbou MIUI. Ešte sa čudujete, prečo je o tento model taký záujem?

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Xiaomi Mi3 WD 16GB poskytuje server Heureka.sk

Graf ceny produktu Xiaomi MI3 64GB poskytuje server Heureka.sk

Zdroj: GSMarena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno