Domov Novinky Xiaomi má oficiálne zastúpenie v Českej republike

Xiaomi má oficiálne zastúpenie v Českej republike

Zdielať

Xiaomi-LogoPokiaľ vám nie sú veľmi po chuti predajné ceny veľkých internetových predajcov, ktorí nedávno do svojich ponúk zaradili najúspešnejší smartfón od spoločnosti Xiaomi, ktoré pochádzajú z Číny tak najnovšie správy priamo od zdroje vás milo potešia.

Jeden z českých dovozcov získal oficiálne zastúpenie pre stredoeurópsky trh a v súvislosti s tým už čoskoro dostanú stránky XiaomiMobile českú lokalizáciu.

Už v pondelok 18. novembra od 11:00 hodiny bude spustená webová stránka Xiaomimobile.cz, čomu zodpovedá i samotné odpočítavanie. Pôjde o kompletnú českú stránku, kde nájdete históriu spoločnosti Xiaomi a informácie o ich produktoch. Samozrejme taktiež na tejto stránke zakúpite jednotlivé modely, pričom jej súčasťou je aj autorizovaný servis. Tešiť sa tak môžeme na produkty určené pre predvianočný trh.

Za všetkým stojí získané zastúpenie značky Xiaomi na stredoeurópskom trhu po predchádzajúcich skúsenostiach s českou spoločnosťou LevneSmartphony.cz, ktorá je u nás známa predajom smartfónov od výrobcov z Číny. Viac informácii očakávajte po vypršaní doby na oficiálnej stránky.

Zdroj: Tlačová správa Xiaomi

Zdielať
Predchádzajúci článokLenovo predstavil Vibe Z
Nasledujúci článokGenius: 2.1 reproduktorový systém so subwooferom
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno