Domov Novinky Xiaomi Black Shark 4 má za sebou certifikáciu TENAA

Xiaomi Black Shark 4 má za sebou certifikáciu TENAA

Zdielať

Keďže je už na trhu nový procesor Qualcomm Snapdragon 888, je čas, aby aj jednotliví výrobcovia predstavovali nové smartfóny, kam patria aj tzv. herné smartfóny.

Okrem herného modelu ASUS ROG Phone bude novým čipsetom vybavený aj ďalší herný produkt: Xiaomi Black Shark 4. Keďže už pred nejakým časom bol otestovaný cez benchmark Geekbench, tak už niekoľko informácii o výkone (ako aj použitom procesore) uniklo predtým, avšak vďaka certifikácii TENAA sa dostávame k viacerým informáciám a detailom konkrétnych špeifickácii smartfónu. Okrem spomínaného procesora je tiež potvrdená 8GB RAM a je veľmi pravdepodobné, že bude existovať viac pamäťových verzií (viac rôznych verzii veľkosti RAM aj ROM).

V telefóne bude použitý operačný systém Android 11 s nadstavbou Joy UI, potvrdená je taktiež 4500 mAh batéria so super rýchlym 120W nabíjaním. Ďalej môžeme zistiť, že telefón bude mať 6,67″ OLED displej s rozlíšením 2400×1080 pixelov. Očakáva sa aj vysoká obnovovacia frekvencia. Rozmery telefónu budú 164×76×10 mm.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno