Domov Novinky Xbox One dostupný od 5. septembra a už od 399 eur

Xbox One dostupný od 5. septembra a už od 399 eur

Zdielať

xboxONEMicrosoft v svojej tlačovej správe uvádza dátum uvedenia ako aj cenu Xbox One. Na Slovensku bude dostupný 5. septembra v cene od 399 eur. Každé balenie bude obsahovať konzolu Xbox One (500 GB pevný disk, Blu-ray mechanika a Wi-Fi), jeden bezdrôtový Xbox One ovládač a 14-dňové skúšobné zlaté členstvo Xbox Live pre nových členov.

Na trh sa dostane takisto aj balenie Xbox One s Kinectom v cene 499 eur. Zákazníkom, ktorí sa rozhodnú pre toto balenie, bude umožnený prístup k niekoľkým hrám a zábavným zážitkom dostupných iba pre Xbox vrátane ovládania gestami, biometrického prihlasovania, párovania ovládača, videohovorov cez Skype, okamžitého prispôsobenie užívateľského rozhrania, okamžitého skenovanie QR kódov a rozšírených funkcií dostupných iba v hrách pre Kinect ako Kinect Sports Rivals, Dead Rising 3 a Project Spark.

Úvodná ponuka hier pre Xbox One na Slovensku bude dostatočná, budú ju tvoriť exkluzívne blockbustre ako Forza Horizon 2 a Halo: The Master Chief Collection, ktorej súčasťou je aj vstup do beta testu mimoriadne očakávaneho titulu Halo 5: Guardians.

Zdroj: Tlačová správa Microsoft

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno