Domov Novinky X2 bude ďalší Android smartfón Nokie

X2 bude ďalší Android smartfón Nokie

Zdielať

Android-Nokia-XPrvý smartfón spoločnosti Nokia vo svete s operačným systémom Android bol tak trochu nezaujímavý, čo sa týka technického hľadiska. Fínska spoločnosť jasne rezervovala svoje high-end ponuky pre operačný systém Windows Phone, ale zdá sa, ako by to Nokia chcela vyskúšať znova tým, že ponúkne zariadenie s operačným systémom spoločnosti Google.

Nokia X bol priateľský smartfón pokiaľ sa pozrieme na stránku rozpočtu aj po stránke ceny. Keď padlo slovo Nokia X2, to naše myšlienky posunulo k tomu, že sa možno Nokia bude snažiť priniesť vyšší nešpecifikovaný Android smartfón na trhu. Avšak, ak sa dá tomuto úniku veriť, Nokia X2 bude ďalší low-end smartfón. Už sme vedeli, že smartfón bude poháňaný procesorom  Qualcomm MSM8210, ale nevedeli sme nič iné až teraz.

Nokia X2 AnTuTu

Správa AnTuTu ukazuje, že Nokia X2 bude bežať na operačnom systéme Android 4.3 Jelly Beam, štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 200, ktorý je taktovaný od 300-1190 MHz, s grafikou Adreno 305, 1 GB RAM a 4 GB ROM. Smartfón bude mať 4,3 palcovým displejom s rozlíšením 800×480 pixelov. Fotoaparát na Nokii X2 bude zadný 5 MPx a predný 0,3 MPx.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokHuawei pracuje na smartfóne Ascend D3
Nasledujúci článokPocketbook Ultra – viac než iba čítačka elektronických kníh
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno