Domov Novinky Western Digital zjednodušuje nahrávanie z TV

Western Digital zjednodušuje nahrávanie z TV

Zdielať

Western Digital My Passport AV-TV 01Spoločnosť Western Digital predstavila nový externý disk My Passport AV-TV. Novinka sa vyznačuje vysokým výkonom a jednoduchosťou pri nahrávaní a prehrávaní stoviek hodín televíznej zábavy. Stačí len pripojiť My Passport AV-TV k televízoru umožňujúcemu nahrávanie prostredníctvom rozhrania USB. Externý disk My Passport AV-TV ponúka ľahké pripojenie “plug-and-play” a je dostupný v kapacitách 500 GB a 1 TB.

Disk je navrhnutý pre AV aplikácie s rýchlou opravou toku dát a podporou plynulého streamovania. My Passport AV-TV poskytuje presný záznam a plynulé bezproblémové prehrávanie. Naviac My Passport AV-TV spotrebuje menej energie a málo sa zahrieva i v prípade, že je súčasťou multimediálnych centier zábavy. Veľmi rýchle pripojenie disku prostredníctvom rozhrania USB 3.0 spolupracuje s televízormi s nahrávaním a uľahčuje ukladanie dát na zariadenia umožňujúce viackanálové streamovanie HD.

To využijú používatelia, ktorí pripoja My Passport AV-TV k televízoru s dvomi tunermi. Môžu tak nahrávať súčasne z dvoch rôznych kanálov, alebo sledovať skôr nahrané programy pri súbežnom nahrávaní aktuálne vysielaného porogramu. Štíhly a ultra kompaktný disk My Passport AV-TV vhodne dopĺňa akékoľvek multimediálne domáce centrum zábavy.

Western Digital My Passport AV-TV 02

Disk môže býť pripevnený na zadnú stranu televízora pomocou priložených štandardizovaných konzol, postavený v vzpriamenej polohe za využitia dodávaného stojanu či položený vodorovne, tak aby došlo k maximálnemu prúdenie vzduchu pre eliminovanie tepla vyžarovaného z okolitých zariadení. Aktuálny zoznam kompatibilných televízorov s nahrávaním a ďalších spolupracujúcich AV zaridení nájdete na tejto stránke. Externý disk je dostupný prostredníctvom vybraných predajcov a reselerov, doporučená koncová cena je 99 eur za 500 GB variant a 149 eur za 1 TB verziu.

Western Digital My Passport AV-TV 03

„Milovníci televízie chcú sledovať svoje obľúbené programy v čase, ktorý bude vyhovovať im,“ hovorí Jim Welsh, výkonný viceprezident spoločnosti WD pre značkové produkty a celosvetový predaj, a dodáva: „Posun času, obľúbenosť globálnych akcií a udalostí i medzinárodných športových zápasov, to všetko vedie k rastúcim požiadavkám zákazníkov na televízory umožňujúce nahrávanie a na disky optimalizované pre túto činnosť. Naši zákazníci chcú rýchle a spoľahlivé riešenia. Vysoko výkonný disk My Passport AV-TV, ako výsledok požiadaviek zákazníkov, je špecificky navrhnutý pre tieto aplikácie,.“

Zdroj: Tlačová správa Western Digital

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno