Domov Novinky Western Digital rozširuje produktovú radu My Cloud

Western Digital rozširuje produktovú radu My Cloud

Zdielať

Western Digital rozšíruje produktovú radu sieťových úložísk typu NAS o štyri nové produkty, ktoré reagujú na rastúcu potrebu ukladacej kapacity, riadenia dát, ochrany dát a streamovania dát pre profesionálnych používateľov, kreatívnych profesionálov a malé firmy.

Western Digital My Cloud DL4100 01

Produkty My Cloud Expert zahŕňajú dve nové úložiská: EX2100 (s pozíciami pre dva disky) a EX4100 (s pozíciami pre štyri disky). Sú navrhnuté pre skupinu profesionálnych používateľov, ktorí potrebujú spoľahlivo ukladať, zdieľať, zálohovať, streamovať a spravovať veľké objemy digitálnych dát.

Western Digital EX4100 01

Úložiská využívajú najnovšiu verziu dvojjadrového procesoru Marvell Armada. Ponúkajú vo svojej triede najvyššie hodnoty rýchlosti čítania a zápisu dát pre súbežné vysoko výkonné streamovanie v HD rozlíšení až do kapacity úložiska, ktoré dosahuje až 24 TB.

Western Digital EX4100 02

Produkty My Cloud Business zahŕňajú dve novinky: DL2100 (s pozíciami pre dva disky) a DL4100 (s pozíciami pre štyri disky). Sú určené pre malé firmy. Úložiská využívajú dvojjadrový procesor Intel Atom a ponúkajú kapacitu až 24 TB . Tieto úložiská fungujú pod Linuxom na vlastnom operačnom systéme My Cloud (OS).

Western Digital My Cloud DL4100 02

Aplikácia WD My Cloud pre mobilné zariadenia a stolné počítače poskytuje prístup kedykoľvek a kdekoľvek ku všetkým produktom z rady My Cloud. Mobilná aplikácia umožňuje používateľom ľahko prehliadať fotografie, streamovať video a zdieľať, ukladať a riadiť súbory odkiaľkoľvek na mobilných zariadeniach so systémami iOS a Android.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno