Domov Novinky Western Digital Purple sú určené pre kamerové systémy

Western Digital Purple sú určené pre kamerové systémy

Zdielať

Western Digital Purple 01Spoločnosť  Western Digital oznámila dostupnosť pevných diskov Western Digital Purple. Tento 3,5″ disk s veľkou kapacitou a s cieleným určením pre aplikácie monitorovacích, sledovacích a zabezpečovacích zariadení je navrhnutý pre ukladanie videozáznamov z kamerových sledovacích systémov.

Disky vynikajú v prostredí kamerových zabezpečovacích systémov v domácnostiach, domácich kanceláriách a malých firmách, kde sa používa až osem pevných diskov a až 32 kamier s rozlíšením HD. Nové disky sú už dostupné na trhu a to v kapacitách od 1 TB až po 4 TB. Disky ponúkajú nižšiu spotrebu energie a majú mnoho ďalších pokročilých funkcií, ktoré boli skôr vyhradené pre úložiská na úrovni podnikových riešení. Sú optimalizované pre požiadavky digitálnych zariadení typu PVR, DVR alebo NVR, ktoré sú neustále v prevádzke. Disky sú dostupné prostredníctvom vybraných distribútorov a reselerov v kapacitách 1 TB až 4 TB. Je na ne poskytovaná trojročná obmedzená záruka.

Western Digital Purple 02

Disky sú navrhnuté a testované tak, aby spĺňali štandardy triedy monitorovacích kamerových systémov. Ľahko sa integrujú do nových ale i terajších bezpečnostných systémov. Sú kompatibilné so šasi a čipovými sadami popredných výrobcov. Spoločnosť Western Digital úzko spolupracovala s partnermi z odvetví bezpečnostných systémov pri vývoji a stanovení benchmarkových hodnôt pre definovanie a demonštrovanie výkonu v kamerových sledovacích systémoch. Testy diskov indikujú skvelý výkon v produktoch pre zabezpečovacie a sledovacie systémy zvlášť v prípade navyšovania počtu kamier, počtu kanálov a pracovného zaťaženia. Pre zákazníkov je k dispozícii i nástroj, rozcestník, ktorý napomáha vo výbere diskov pre kamerové zabezpečovacie systémy.

Doporučené ceny pre 3,5“ modely:

  • 1TB disk (WDPUR10X) 69 eur
  • 2TB disk (WDPUR20X) 89 eur
  • 3TB disk (WDPUR30X) 129 eur
  • 4TB disk (WDPUR40X) 159 eur

Zdroj: Tlačová správa Western Digital

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno